Tomáš Krulich

19. prosince 2008 v 19:07 |  Kabáti

Elektrické kytary Gibson Explorer, Gibson Flying V, Fender Stratocaster, sbory

Tomáš se pozná velmi jednoduše. Jeho poznávacími znaky jsou brýle a zapálená cigareta v puse. Hlavní kostrou Kabátů jsou kytary a právě jednu z nich Tomáš obsluhuje.
Vytváří dokonalou kulisu zpěvu Pepy Vojtka a navzájem se doplňuje s Gibsonkou Oty Váňi. K tomu občas přidá nějaké to sólo, jako např. v Báře v Pohodě anebo v písničce Bruce Willis.
Tomáš skládá hlavně rychlé písničky, ve kterých jsou jasně slyšet kytary (V pekle sudy válej, Bum bum tequilla, ...). Ale také umí napsat pomalejší a klidnější songy (Bára, Šaman, ...).
V roce 1995 vydal Tomáš s partou muzikantů desku s názvem URUGUAY - Cavallery. Schválně se vyhýbáme slovu sólová deska, protože Tomáš nemá tenhle pojem rád.
Možná jste dosud nevěděli, že Tomáš je mistr republiky ve fotbale, kde tehdy hrál za Teplice v roce 1980 za žáky. Ve volném čase jezdí se svou motorkářskou partou Uruguay 13 a také rád jezdí na kole. Záliba ve fotbale je samozřejmostí.
Ke konci 80. let hrál Tomáš v Motorbandu, ve kterém mimojiné působil také Kamil Střihavka. V historii Motorbandu je Tomáš zapsán jako autor dvou písní na desce Made In Germany - King za velkou louží, Máš všechno All Right.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama